wtorek, 26 marca 2013

marcowych sześć linków

Dlaczego sześć? Bo tyle liter ma nazwa tego miesiąca.
Czemu linki? Bo sama bardzo lubię tego typu posty na innych blogach. Dzięki temu często trafiam do ciekawych miejsc w sieci, w których nigdy wcześniej nie byłam. Fajnie jest odkrywać coś nowego. Chciałabym wprowadzić taki cykl u siebie na blogu. Raz w miesiącu podzielę się z Wami linkami do różnych stron w całości lub po prostu odnośnikami do obrazów, filmów czy innych drobnych internetowych ciekawostek.

Dziś więc marcowa szóstka :) Odnośniki znajdziecie w pierwszych literkach ;)


M...ądrości życiowej nabywamy z wiekiem. Nie trzeba być jednak mędrcem z siwą brodą, by móc uświadomić sobie niektóre sprawy. Słowa, które padają w tym filmiku to z jednej strony nic odkrywczego, z drugiej jednak prawda, jaka bije od tych osób uzmysławia, że często najprostsze rzeczy są najcenniejsze w życiu. Szczęście to nie cel życia, to sposób na życie.

A... inspiracji nigdy dosyć! Od jakiegoś czasu, żeby móc przeglądać, trzeba być zalogowanym, ale to tylko kwestia zostawienia maila, poczty niczym nie spamują, więc myślę, że warto :)

R...ęka, a właściwie dłoń też może być inspirująca.

Z...ima to zło!

E...spañol - bo kto powiedział, że na naukę języka trzeba wydawać fortunę? Choć nie ukrywam, że potrzeba dużo samozaparcia... zawsze znajdzie się wymówka, że akurat dziś ma się inne rzeczy do zrobienia...

C...iche miejsce. Dobre na wieczór. Dobre na chwilę refleksji.

6 komentarzy:

 1. Widziałam kiedyś tę rękę na fejsie i faktycznie prosty rysunek, a niesamowita iluzja 3D :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawy pomysł, czekam na więcej :)
  co do języków to tak, trzeba dużo samozaparcia ale ile potem radości jak można popisać się swoją umiejętnością ;) ja czytam książki po angielsku albo włosku i jakoś tak uczę i utrwalam sobie wszystko, także polecam taki sposób :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Książki to również bardzo dobry pomysł - ja kupiłam ostatnio w lumpeksie książkę po angielsku za 50gr! Piszę po niej i kryklam, przynajmniej nie jest mi żal, że wydałam na nią kupę kasy, a tak mam za prawie darmo materiał edukacyjny :)

   Usuń
 3. aaaa ręka w 3d wymiata jutro sobie taką zrobię ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Niesamowity efekt przestrzenny. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszelkie komentarze i uwagi ;))